Yücesoy Mühendislik Teslimleri Başladı

İzmir’in en büyük inşaat şirketlerinden olan ve seçtiği proje alanlarıyla yeni merkezler oluşturmayı hedefleyen Yücesoy Mühendislik proje teslimlerine başladı.

 

İzmir’de yatırımcısına Türk Lirası bazında en çok kar sağlayan konut projelerinden biri olan Yücesoy Mahalle’de yaşam başladı. Bakırçay Üniversitesi’nin yeni öğretim yılında kontenjanlarının tam kapasite dolması ve yüz yüze eğitime başlaması ile birlikte bölgede yaşanan hareketlilik projeye olan talebi de arttırdı.

Menemen Seyrek’te, 3 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kurulan Yücesoy Mahalle’de 4  katlı, 3 blokta toplam 85 daire bulunuyor. Geniş bahçe kullanımına sahip dubleks daireler ise projede en çok talep gören konut seçeneklerinde başı çekiyor. Yemyeşil, doğayla iç içe bir bölgede özlenen mahalle hayatını sunan Yücesoy Mahalle, geniş sosyal imkanlarıyla yeni sakinlerine kavuştu.

Dairesini teslim alan proje sakini Özün Günay Aras projeyi şu sözlerle anlattı; “ Teslim için gayretle çalışan Yücesoy Mühendislik’e yakışan bir proje oldu, yeni projelerini de merakla bekleyeceğim.”

Bir sonraki teslimlerinin 2021 yılı son çeyreğinde Yücesoy Kuzeyşehir ve İdeal Ofis olacağını duyuran Yücesoy Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi Cem Yücesoy: “ Proje teslimleri bizi en çok heyecanlandıran evre, teslim ettiğimiz her proje, yeni hedeflerin yaklaşmasını sağlıyor. Biz merkezde olmak yerine merkez yaratan bir şirket olmayı düstur edindik, şehrin her noktasını aynı kalitede yaşanabilir kılmayı amaçlıyoruz.” Dedi.

Leave a comment